Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Kaip nusibodo šie darbiniai gyvuliai!

        Kaip man nusibodo šie darbiniai gyvuliai! Šie 80 proc.Rusijos gyventojų, kurie nemoka nieko daryti, o vis reikalauja socialinių garantijų. O už ką jiems jas duoti? Jie neiniciatyvūs, neturi žinių ir sugebėjimų, nesugeba prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų. Tai paprasčiausiai kvaili žmonės! Jie nesugeba įsidarbinti į monopolijas, negali būti valdininkais. Tegul susikiša savo išdidumą kur nors toliau ir išmoksta „laižyti“ tokiems kaip aš, valdininkams ir monopolistams. O jeigu nenori mums dirbti, tegul išmiršta.

        Aš turiu pinigų. Užsidirbau savo darbu ir vėliau,kai laiku atsidūriau prie buvusių liaudies turtų ir parodžiau iniciatyvą. Aš rizikavau, kai privatizavau niekam nereikalingą turtą. Ir už tai nusipelniau gero gyvenimo! Aš noriu, kad mano vaikai mokytųsi geroje mokykloje, kad gydyčiausi geroje ligoninėje ir amžinai gyvenčiau. O tie, kurie nemoka priversti kitus jiems dirbti, tegul gyvena rezervatuose. Tai nereikalingi žmonės. Man jie nereikalingi, kelia vien tik rūpesčius. Visiems gerų mokyklų ir gerų ligoninių neužteks!

       Gyvenimas teisingas. Jeigu šitie gyvuliai susitaiko su savo apgailėtinu egzistavimu skurde, tai taip ir turi būti. Jie net už savo teises tingi pakovoti. Iš jų atima sutaupytus pinigus, o jie tyli. Iš jų atima socialinę mediciną ir socialinį mokslą, o jie džiaugiasi, kad jų vaikai tai tikrai taps oligarchais. Negi mokytojai, kurie už 500 rublių sėdi rinkimų komisijose ir klastoja rezultatus, verti didesnio atlyginimo už gaunamą? Tai gyvuliai, buki ir valdomi.

        O jeigu netyčia atsiras koks nors protinguolis ir atvers šitiems idiotams akis? Ir vėl pasikartos revoliucija, kaip 1917 metais. Iš manęs juk viską, ko nespėjau išvežti į užsienį, atims! Ne jau, reikia išvežti pinigus ir šituos kvailius naikinti! Reikia išvis panaikinti rinkimus. Aišku, kad bet kokiu atveju šitie buki gyvuliai nebalsuos, ir galima padaryti norimą rezultatą. Bet kam rizikuoti? Didžiausio pelno iš naftos ir dujų gavimas 10 kartų sumažins Rusijos gyventojų skaičių. Ir visi mano veiksmai bus nukreipti ta kryptimi, priešingu atveju, prieš mane bus kam kovoti. Priešus reikia naikinti!

       Koks aš protingas! Ir todėl gyvenu geriau už kitus. O kvailiams galima bet ką įrodyti. Kad tik jų išsilavinimas būtų mažesnis. Greičiau reikia įvesti mokamą mediciną ir mokamą mokslą – tegul neturtingi dvesia ir bukėja. Kodėl ar turiu dalintis uždarbiu iš naftos ir dujų pardavimo su pensininkais ir biudžetininkais? Jų dar tiek daug ir visi prašo kažkokių pinigų už kažkokius jiems nepriklausančius resursus ir savo darbą. Vergams nemoka! Tegul džiaugiasi, kad televizorius veikia ir duonos galima nusipirkti.

      Štai taip panašiai galima išgirsti aukštus postus užimančių valdininkų ir milijardierių pasisakymuose. Negi jie neteisūs?

Robert Badretdinov, http://www.robert.ru

2010-05-03

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas