Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Baltarusis: mes pralaimėjome informacinį karą

         Viename puslapyje prie informacijos apie ekonominę padėtį Baltarusijoje radau komentarą, kuris pateikia savo versiją viso to, kas dabar vyksta Baltarusijoje. Žmogus, pasivadinęs Anonimu, rašo:

       Asilai, nepalaužė mūsų savo revoliucijomis, laužo ekonominiais ir informaciniais instrumentais.

       Aš galiu papasakoti kas nutiko, mes pralaimėjome eilinį informacinį karą, tautą išgąsdino, ji pradėjo pirkti valiutą, sudarė grėsmę užsienio valiutos ir aukso atsargoms, Nacionalinis bankas uždarė supirkimą, atsirado spekuliacinis kursas, kuris galėjo augti iki begalybės, kadangi paklausa viršijo pasiūlą.

        Visiems importuotojams valiuta reikalinga pirkimams, jie ją pirko tarpbankinėje rinkoje bet kokiu kursu ir šį kursą įdėdavo į kainą, kurią neprityręs vietos gyventojas matė parduotuvėse. Tai matydami, jie pradėjo šluoti viską.

        Cukrų!!! Kurį mes gaminame eksportui. Cukrus dingo tik dėl to, kad logistika ir sandėliai nebuvo numatyti tokiam ažiotažui ir standartinių vartojimo normų viršijimui, ir taip viskam. Ir kai tik dingo vienoje parduotuvėje, jis dingo ir visose, kadangi tauta per mobiliuosius telefonus per sekundę išplatina informaciją. Kaip visa tai vyksta mačiau savo akimis.

       Po sprogimo metro, kitą dieną sėdžiu kabinete, 1-2 minučių intervalu skamba keturių merginų telefonai, kalba, kad susprogdino autobusą prie nacionalinės bibliotekos, jos iškart skambina ir taip pat pasakoja savo pažįstamiems. Po 10 minučių visi mobilūs tinklai apkrauti taip, kaip Naujaisiais metais.

       Įdomiausia, kad įlendu į vkontakt, ieškau apie metro susprogdinimą, skaitau apie autobusą. Viena rašo, kad nieko nenoriu pasakyti, bet kieme prie susprogusio autobuso stovėjo 2 greitosios pagalbos automobiliai ir 1 milicijos automobilis, kai tik įvyko sprogimas, jos greitai atvažiavo į sprogimo vietą...

       Kas nežino, jokių autobusų sprogimų Minske nebuvo...

       Tiesiog pasklido gandas, kad bankomatai nebeduos pinigų daugiau negu 300 tūkst.,po valandos prie visų Minsko bankomatų eilės.

       Dėl įdomumo vakare, grįždamas po treniruotės, nuėjau, paėmiau pinigus iš bankomato, jokių apribojimų.

       O mes juk žinome, kas bus, jeigu visi žmonės pasiims savo pinigus iš bankų, ir kaip tai atsilieps bankinei sistemai.

       Akivaizdu, kad yra gerai suplanuota informacinė operacija padėties BR destabilizavimui.

       Ir tuo pačiu metu metro susprogdinimas.

       O metodika labai paprasta, padaryk, kad žmonėms būtų bloga gyventi, sukurk socialinį nepasitenkinimą, esant tam, pakeisk valstybės lyderį.

       Ir jeigu viskas taip bus ir toliau, tai 200 km nuo Maskvos stovės eilinė NATO bazė. O Respublikoje nebus nei gamybos, nei žemės ūkio.

       Taip kad vaikinai, laikykite už mus kumsčius, tikiuosi, kad Batia išvairuos mus iš tos klampynės. O jeigu ką, mūsų kraštai partizaniniai ir šautuvas ant vinio kaba.

 

2011-05-28

 

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas