Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Naujasis Džersis visą smūgį priėmė į save!

       Jevgenijus Novikovas vk.com rašo:

       Tai kas nutiko šiandien naktį neįsivaizduojama. Naujasis Džersis nušluotas nuo žemės paviršiaus. Baisiausia, kad tai įvyko naktį, žmonės sapnuodami paskendo ištisomis šeimomis, neatsibudę.

       Trečią valandą nakties aš išėjau į gatvę, vandens dar nebuvo, bet 3.30 val. jau viskas buvo užtvindyta. Kur tai matyta ir girdėta, kad vanduo būtų pakilęs iki daugiabučių antro aukšto!!! Keista matyti, kaip butų pirmi aukštai (kurie turi nepakankamai aukštus pamatus) visiškai palindo po vandeniu. Ant vyno gamyklos sienos vandens lygio žymė pasiekė 7 metrus!!! Viskas… visi prekybos centrai, turgus, parduotuvės – nieko nėra. Automobiliai kyšo namų languose, medžių rąstai išlindę iš antro aukšto butų langų!!! Gatvėse jų pilna. Linkolno namai visiškai nuplauti, lyg jų ten niekada ir nebuvo! Senato gatvėje namai sugriauti, Kapitolio gatvėje buvo matomi tik namų stogai ir žmonės, kurie sėdėjo ant stogo ir prašė pagalbos, mano Nacionalinės gvardijos (National Guard) gatvėje lengvai važinėjo motorinėmis valtimis, vandens buvo pakankamai. O kiek aukų, lavonų sunkvežimiuose tiesiog krūvomis, neįsivaizduojamomis krūvomis, kur į įvairias puses kyšo rankos ir kojos. Veža į lavoninę, o lavoninėje vietų nėra! Gatvėse iki šiol plaukioja lavonai...

       Aš netikiu, kad Naujojo Džersio daugiau nėra... Naujasis Džersis priėmė visą smūgį į save, siekiant išsaugoti Niujorką! Dabar apie visą tai tyli, bet mano tėvas kaip tik tą naktį budėjo ir pasakoja, kad naktį skubiai susirinko komisija, kurioje sprendė atidaryti Niujorko pylimo šliuzus ar ne. Klausimas buvo, kas bus jeigu neatidarys, tai juos pralauš ir Niujorką užtvindys, o jeigu atidarys, tai Naująjį Džersį nuplaus. Ir kaip jūs galvojate?! Žinoma, šliuzus atidarė!!! Bet galiausiai nei Niujorko neišgelbėjo ir Naująjį Džersį paskendino! Šaunuoliai. Nors tokiu atveju žmones būtų perspėję, kad ant jų išleis vandens saugyklą, tai ne! Kodėl policijos nepasiuntė perspėti? Kodėl neįjungė sirenų, kad žmonės atsibustų?!

       Dabar pas mus nedirba parduotuvės, maisto nėra, elektros nėra, Naujasis Džersis atskirtas, nors koks ten Naujasis Džersis, dabar ten griuvėsiai. Labai daug senukų nuskendo. Mano draugo tėvai dingo be žinios, namuose jų nebuvo, nuėjo į Nacionalinę gvardiją ir lavoninėje jų nėra, reiškia nunešė arba kažkur griuvėsiuose. Tai baisu. Nežinau, koks stebuklas, kad likau gyvas. Aš iki šiol negaliu patikėti, kad šio mažo mielo miestelio daugiau nėra.

2012-10-30

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas