Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Avalynės raištelių magnetinis surišimas

       Nutinka, kad avalynės raišteliai atsiriša netinkamiausiu momentu. Sako, kad San Francisko išradėjų raištelių magnetinis surišimas padės išvengti šios problemos.

       Originali „Zubits“ sistema susideda iš dviejų magnetų su skylėmis, į kurias įkišami raišteliai ir sutvirtinami specialiu spaustuku arba tiesiog surišami į mazgą. Magnetai sujungiami ir avalynės raišteliai tvirtai surišami. Magnetų sujungimas yra tvirtas ir lengvai atlaiko solidžias apkrovas.

        Jeigu magnetai dėl kokios nors priežasties savaime atsijungtų, tai raišteliai nesimaišys po kojomis ir nesukels kritimo grėsmės, juos netyčia užminus – tai labai aktualu vaikams.

       Magnetus bus galima panaudoti ir batų džiovinimui, nes juos lengvai galima pritvirtinti prie bet kokio horizontalaus ar vertikalus metalinio paviršiaus.

       Kūrėjai žada magnetams stilingą dizainą, juos apvilkti spalvota plastikine danga. Ši danga kartu apsaugos nuo drėgmės ir pažeidimų.

       Magnetinio raištelių surišimo sistema pagal dydį ir galią bus gaminama keturių variantų. Skirta vaikams iki 4 metų, nuo 4 iki 10 metų (o taip pat pagyvenusiems žmonėms ir suaugusiems, kurie turi nedidelį svorį). Kitas variantas – paaugliams ir vidutinio svorio suaugusiems, kurie bėgioja ir užsiima kitu judėjimo sportu. Ir paskutinis – fiziškai aktyviems žmonėms, kurie turi didelį svorį (daugiau kaip 90 kg).

        Raištelių surišimo magnetai prekyboje atsiras 2015 metais. „Zubits“ rinkinio iš dviejų magnetų, naudojamų vienai porai avalynės, orientacinė kaina 20 ir daugiau dolerių. Jis gali būti naudojamas neribotą laiką, įvairiai, raištelius turinčiai, avalynei.

2014-10-25

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

Archyvas