Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Įvairūs
Komentaras apie investuotojus

       Komentuotojas delfi.lt portale rašo:

       Laisvinamosios rinkos institutas. Kaip čia nesutiksi - tik visiškai beteisė ir negalinti apsiginti darbo jėga išgelbės LIetuvą!

Read more...

Deja vu jausmas

       Kuo toliau, tuo smarkesnis deja vu jausmas mane apima, kai pradedu landžioti po lietuvišką spaudą ar lietuvišką Facebook’ą. Skaitau straipsnius, skaitau komentarus po jais, seku žmonių diskusijas ir negaliu atsikratyti įspūdžio: visa tai jau seniai pažįstama. Nuo vaikystės ir ankstyvos jaunystės puikiausiai žinoma. Tik poliai pasikeitė – pliusas pavirto minusu, o minusas – pliusu.

Read more...

Jūsų sūnus nelaisvėje pas DLR pašauktinius...

     - Alio.

       - Alio! Serioža, sūneli! Kur tu, kas tau?

       - Tai ne Serioža.

       - Kas jam? (moters balsas tiesiog pavirsta į šauksmą).

Read more...

Nežinomo autoriaus eilėraštis

Kai baigias Lovio pajamos
Ir nebėra ko krušt,
LT dalužė-Dašenka
Tuoj rusų eina mušt.

Read more...

Iš kol kas neuždrausto interneto: garsioji Baba rašo

       VBP pletkų kanalu, kurio jokia valdžia niekada neuždarė ir neuždarys, Antanienė atnešė žinią, kad mūsų brangioji Dalytė serga ir pas daktarus lankosi. Negaliu to nei patvirtinti, nei paneigti, bet pretekstas susirgti jai tikrai yra. Žiūrėkit, kaip ji aštriai tarkavo Putino subinę už karą Ukrainoje, nors to Putino toje Ukrainoje nei kvapo nebuvo; kaip kabino Porošenkos numušto keleivinio Boingo etiketę Putinui po kaklu; kaip paleido gandus, kad Putinas jau Lietuvą puola; net teroristu binladenu ir hitleriu Putiną apšaukė; prisikvietusi JAV „trupų“, špygomis į Rytus badėsi, visokiomis sankcijomis grasino… Ir kaip manote kodėl ir dėl ko taip ardėsi mūsų prezidentė?

Read more...

Leonidas Agutinas. Nuvažiavau į Kijevą...

       Nuvažiavau į Kijevą. Pakalbėjau su žmonėmis. Pabendravau su draugais. Visi vietose, visi dirba. Nuotaika visumoje gera. Kijevo gyventojai gražūs ir draugiški, kaip visada. Pradėjo ardyti barikadas. Kol kas iš kraštų. Man parodė verslus – pradžią, grožis, drąsa ir originalumas šokiruoja. Politinėse diskusijose niekas nesilaiko vieno, nepalaužiamo, bekompromisio požiūrio, bet savo linijos, kaip ir pridera, griežtai laikosi. Viskas teisinga, kaip kitaip? Ir vis tik negavau aiškaus atsakymo į vieną man svarbų klausimą.

Read more...

Naujasis Džersis visą smūgį priėmė į save!

       Jevgenijus Novikovas vk.com rašo:

       Tai kas nutiko šiandien naktį neįsivaizduojama. Naujasis Džersis nušluotas nuo žemės paviršiaus. Baisiausia, kad tai įvyko naktį, žmonės sapnuodami paskendo ištisomis šeimomis, neatsibudę.

Read more...

Trumpai apie rinkimus, aviaciją ir demokratiją

       Tris kartus dalyvavau Seimo rinkimuose 42 Raseinių rinkimų apygardoje, nes Raseiniai yra mano gimtinė. Du kartus save išsikėlęs (1992 m. ir 2000m.) ir trečią kartą iškeltas Tautos vienybės sąjungos koalicijoje Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“. Galėjau sudalyvauti rinkimuose ir  stiprios parlamentinės partijos sąrašuose. Tuomet šiandien jau būčiau Seimo nariu. Kodėl atsisakiau tokios „malonės“? Tik todėl, kad turiu savo nuomonę apie stiprias parlamentines partijas. Mano galva, būtent, jos atvedė Lietuvą į visišką tautos ir valstybės dvasinį bei ekonominį nuosmukį. Tai jos sukūrė nevykusią valstybės valdymo Sistemą. Jos ir jų vadai atvedė valstybę į situaciją, “kai mažiau kaip už 5 tūkst. lt. gali ministerijose dirbti tik kvailiai arba vagys“. Ir ne šios „lakios“ frazės autorius kaltas. Jis tik konstatavo faktą taip, kaip jam atrodė iš ministro pozicijų. Todėl sutikau dalyvauti rinkimuose po minėtos koalicijos vėliava, kuri pasiskelbė kovosianti su Sistema. Tai atitiko mano požiūrį į partinį – politinį Lietuvos valdymo modelį tiek siaurąja, tiek plačiąja prasme.

Read more...

Šviesos saga

       Sutvėręs mūsų pasaulį Viešpats ilsėjosi. Ir tarė jam Dievo Motina:

Read more...

Dangaus pasaka, o gal realybė?

       http://www.mesijas.ltViešpats, 123 metus girdėdamas karštas lietuvių tautos maldas, pagaliau leido tautai atkurti valstybę. Jis patikėjo lietuvių pažadais gyventi darnoje ir vienybėje. Pastebėjęs svarbiausius įvykius atkurtoje Lietuvos valstybėje ir, žinodamas tolimesnę jų raidą XX amžiuje, Viešpats pasikvietė pas save arkangelą, atsakingą už lietuvių tautą. Pastarajam Aukščiausiasis nurodė padėti darbštiems ir Dievą mylintiems lietuviams.

Read more...

Baltarusis: mes pralaimėjome informacinį karą

         Viename puslapyje prie informacijos apie ekonominę padėtį Baltarusijoje radau komentarą, kuris pateikia savo versiją viso to, kas dabar vyksta Baltarusijoje. Žmogus, pasivadinęs Anonimu, rašo:

       Asilai, nepalaužė mūsų savo revoliucijomis, laužo ekonominiais ir informaciniais instrumentais.

Read more...

Ko žmogui reikia?

       Aš esu žmogus, nuo kurio niekas nepriklauso. Ir man nusispjaut į žaidimus politikoje ir ekonomikoje. Man reikalingas maistas, būstas, rūbai, galimybė kultūringai pailsėti. Man nereikia labai daug pinigų ir man nereikalinga didelė valdžia. Pasirengęs dirbti 8 valandas per dieną, 5 dienas per savaitę. Sugrįžus iš darbo į namus užsiimti šeimos, ūkio ir asmeninėmis problemomis. Man užtenka įsijungti televizorių, nueiti į ledo rutulį arba pažaisti su vaikais.

Read more...

Kaip nusibodo šie darbiniai gyvuliai!

        Kaip man nusibodo šie darbiniai gyvuliai! Šie 80 proc.Rusijos gyventojų, kurie nemoka nieko daryti, o vis reikalauja socialinių garantijų. O už ką jiems jas duoti? Jie neiniciatyvūs, neturi žinių ir sugebėjimų, nesugeba prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų. Tai paprasčiausiai kvaili žmonės! Jie nesugeba įsidarbinti į monopolijas, negali būti valdininkais. Tegul susikiša savo išdidumą kur nors toliau ir išmoksta „laižyti“ tokiems kaip aš, valdininkams ir monopolistams. O jeigu nenori mums dirbti, tegul išmirsta.

 

Read more...

Archyvas