Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Politika
Putinas puola Ameriką

      Amerikiečius ne juokais išgąsdino uraganas „Irma“. Kurgi neišsigąsi, jeigu Ameriką puola ne tik rusų hakeriai ir išrenka jiems prezidentą, bet rusai pasiunčia dar ir uraganą su Putino atvaizdu.

Read more...

Margarita Simonjan: kaip dirba „Kremliaus propaganda“

       Geriausio pasaulyje televizijos kanalo RT ir tarptautinės naujienų agentūros "Rusija šiandien" vyriausioji redaktorė, žurnalistė Margarita Simonjan parodys, kaip jie dirba.

       RT sukako dešimt metų. 

Read more...

Rusų-ISIS žodynas

       Pagaliau turime vertimą į rusų kalbą Irako ir Levanto islamo valstybėje vartojamų žodžių, kurių yra labai mažai, nes kam žmogbeždžionėms žodžiai.

Read more...

Kai nelieka demokratijos eksportui

      Jungtinėse Valstijose demokratijos, kurią galima būtų eksportuoti į kitas valstybes, neliko. Ką daryti? Psaki viską žino.

Read more...

Kaip sunaikinti Rusiją

       Ištrauka iš 2003 metų serialo „Rytoj bus rytoj“ (Ukraina, Rusija): pagrindiniai herojai ateina pas išprotėjusį Ukrainos nacionalistą...

Read more...

Batka daro tvarką

       Nėra ko sėsti, kol Batka neleido.

Read more...

„Azov“ bataliono pergalė

       Tai yra Anatolijaus Šarijaus debiutas kino pramonėje. Jis negalėjo likti nuošalyje nuo istorinių Ukrainos įvykių, todėl sukūrė filmą apie garsųjį „Azov“ batalioną ir įamžino jo pergales. Ir pavyko.         

        Filmas yra begarsis, kaip ir Ukrainos gyventojai, tai yra atitinkantis visus šiuolaikinės Ukrainos standartus.

Read more...

Vokietijoje protestas prieš privalomą vaikų seksualinį švietimą

       Hamburge įvyko „Susirūpinusių tėvų“ judėjimo mitingas prieš privalomą vaikų seksualinį švietimą Vokietijos mokyklose. Mokyklose atsirado naujas dalykas, kuris vaikus supažindina su seksualinių mažumų gyvenimu.

Read more...

Kremliaus juokdarys

       Kiekvienas padorus dvaras turi turėti savo juokdarį. O kaip kitaip. Kas gi kitas, jei ne juokdarys, valdantiesiems pasakys tiesą.

Read more...

Lietuvos pažadėti ginklai Ukrainai

       Lietuva vykdo Plieninės Magnolijos Ukrainos prezidentui duotą pažadą – Ukrainai tiekti ginkluotę: ATO perdavė du galingus… Atleiskite, bet nežinau, kaip pavadinti, nes apie tokią karinę techniką nieko nenusimanau.

Read more...

Luganske paminėjo maidano metines

       Kvailiojimas yra užkrečiamas.

Read more...

Vladimiro Putino humoras

       11 minučių humoro.

Read more...

Vokiečių humoristai apie JAV veiklą Artimuosiuose Rytuose

       Amerikai netinkamų valstybių vadovų nuvertimai, sunaikinimai, valstybių bombardavimai – tai įprasta Jungtinių Valstijų užsienio politikos dalis. Per 121 metus daugiau kaip 130 įsiveržimų į 50 valstybių. Juokas pro ašaras, o gal teisingiau juokas iš daugelio tautų ašarų.

Read more...

Vokiečių humoristai apie informacinį karą už Ukrainą

       Panašiai, kaip sovietiniais laikais: žiniasklaida skleidžia propagandą ir melą, ir tik humoristai per juoką atskleidžia tiesą. Šiandien melas net niekingesnis nei sovietiniais laikais, nes juo siekiama ne tiek apsaugoti savo sistemą ir režimą nuo išorinių įtakų, kiek užkariauti naujas žemes, naudotis jų turtais ir savo gerovę kurti jų sąskaita.  

Read more...

Linksma su Psaki

       Žurnalistas: „Jūs matėte Vladimiro Putino pareiškimą, kai jis pasakė, kad nori priminti, kad Rusija stipri branduolinė valstybė?“

       JAV Valstybės departamento atstovė Džen Psaki: „Manau, kad nemačiau, buvo išeiginės“.

Read more...

Teatras. Otelas smaugia Dezdemoną

       Įdomus režisūrinis pasirinkimas ir puikiai atlikta Dezdemonos smaugimo scena.

Read more...

Ilgai laukta pagalba Kijevui iš Europos

       Gegužės 16 d. news22.ru pranešė Ukrainai džiugią naujieną – pasekdama Vokietijos pavyzdžiu, kuri Ukrainos specialiosioms pajėgoms suteikė vertingą humanitarinę pagalbą – šiuolaikinę karinę uniformą, pagalbą demokratijos stiprinimui Ukrainos teritorijoje pasirengusi suteikti dar viena ES narė – Austrija.

Read more...

Tai ne anekdotas

       Valstybės departamento atstovė spaudai Džen Psaki iš lapelio skaito apie referendumą Donecke ir Luganske, ir pasako, kad balsavimo metu vyko „rinkimų karuselė“.

Read more...

Kaip baisu, jis visur…

       Taip baisu gyventi

       Jis visur, tas Putin.

       Ko jam Kremliuj nesisėdi

       Putin klaidžioja palei sieną...

Read more...

Latvija pasirengusi pulti Siriją

       Po rusakalbį internetą pasklido juokas, kad neva Latvijos prezidentas pasitarime pasakė, kad Latvija savo karinėmis pajėgomis pasirengusi padėti sunaikinti Asado vyriausybės kariuomenę, ir karinis jūrų laivynas bei oro pajėgos jau yra karinėje parengtyje.

Read more...

Masinis protestas

       Prieš keletą dienų vienoje demokratinės šalies provincijoje įvyko masinis protestas, į kurį susirinkę protestuotojai drąsiai pasakė beee...

Read more...

Ukrainos deputatų darbo metodai

       Oi toli Lietuvos deputatams iki ukrainiečių, mokytis ir mokytis…

Read more...

Kaip Melburno „okupuotojai“ policininkus „išdūrė“

       Parko pievelėje guli trys palapinės. Prie jų grėsmingai artinasi daugiau, kaip dešimt policininkų, pasiruošusių sutvarkyti miesto tvarkos pažeidėjus...

Read more...

A.Lukašenkos šou

       Atvyko Vokietijos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gvidas Vestervelė (Guido Westerwelle) su lenku R.Sikorskiu pas Baltarusijos prezidentą A.Lukašenką europietiškos demokratijos, manierų ir gyvenimo būdo pamokyti. Nepavyko, kolūkio pirmininkas ir liko kolūkio pirmininku, ir tiesiai šviesiai jiems pasakė, kad visus gėjus, t.y. Vestervelę, mielai į Baltarusijos valstybinius ūkius išsiųstų.

Read more...

Kaip balsuojama Rusijos Dūmoje

       Rusijos Dūmoje vyksta tikri cirkai, kur klounus vaidina deputatai, demonstruojantys stebuklus: salėje dalyvauja 88 deputatai, už įstatymą balsuoja 449. Kaip jiems pavyksta?

Read more...

Kaip S.Berluskonis bučiavo M.Kadafiui ranką

      Dar ne taip seniai Italijos premjeras S.Berluskonis buvo M.Kadafio draugas. Buvo toks artimas, kad net rankas viešai bučiuodavo smiley O štai ir įrodymai, kad nemeluoju, Arabų valstybių lygos viršūnių susitikimas

Read more...

Amerikiečių jumoristai apie JAV užsienio politiką

       Amerikiečių jumoristai savo tautiečiams pasakoja apie JAV užsienio politiką, kurios esmę sudaro „pagalbos“ kitoms valstybėms, kuriose JAV turi interesų, teikimas.

Read more...

Kaip amerikiečiai nuskandino Bin Ladeną

       Po Bin Ladeno nužudymo buvo įvairaus turinio šou: ir netikrų nuotraukų, ir pareiškimų, kad jis seniai jau miręs. Net solidus portalas patikėjo žurnalisto, rašančio ir kalbančio sąmokslo teorijų temomis, Alekso Džonso (Alex Jones) interviu su S.R.Pieczeniku ir apie jį informavo savo skaitytojus. Bet tada klausimas, kodėl Osamo bin Ladeno sūnūs iš JTO pareikalavo, kad ši ištirtų jų tėvo žūties aplinkybes, kaltindami amerikiečius, kad tie nesilaikė pagrindinių tarptautinės teisės principų. Ko jie nori, jeigu jų tėvas jau dešimt metų, pasak S.R.Pieczeniko, lavonas.

Read more...

Archyvas