Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Istorija
Pamoka, kurią kiekvienam vertėtų įsisavinti

        Manipuliavimo masine sąmone pamoka, kuri padės suprasti, kaip Antrojo pasaulinio karo metu nacistams pavyko pakeisti eilinių Vokietijos gyventojų nuotaikas.

Read more...

Talergofo koncentracijos stovykla

       2014 metų rugsėjo mėnesį sukanka šimtas metų nuo Europos pirmosios koncentracijos stovyklos ir faktiškai pirmosios istorijoje mirties stovyklos – Talergofo darbo pradžios. Mums ši data turi ypatingą reikšmę, kadangi ši stovykla buvo sukurta rusams. Jos pagrindinis tikslas buvo rusų gyventojų genocidas, siekiant ukrainizuoti keletą Vakarų Rusios sričių, kurios tuo metu priklausė Austrijos ir Vengrijos imperijai.

Read more...

Apie dvi pasaulio finansų istorijos apvalias datas

       2014 metų vasarą sukaks 70 metų nuo tarptautinės konferencijos Breton Vudse (Naujojo Hampšyro valstija, JAV), kurioje buvo priimti sprendimai, nustatę pasaulio finansų sistemos architektūrą trims dešimtmečiams.

Read more...

Breton Vudso konferencija ir TSRS

       Šiais metais sukanka 70 metų nuo 1944 metų birželio 1-22 d. JAV Breton Vudso vietovėje (Naujojo Hampšyro valstija) vykusios Jungtinių Tautų (The United Nations Monetary and Financial Conference) pinigų ir finansų konferencijos, kuri padėjo pokario tarptautinės valiutų ir finansų sistemos pagrindus. Konferencijoje dalyvavo 730 delegatų iš 44 valstybių, antihitlerinės koalicijos dalyviai. Konferencijai pirmininkavo JAV finansų sekretorius Henris Morgentau. JAV delegacijai vadovavo Iždo aukštas pareigūnas Haris Vaitas, Didžiosios Britanijos delegacijai – pagrindinis ekonomistas ir Finansų ministerijos valdininkas  Džonas M.Keinsas, TSRS delegacijai – užsienio prekybos ministro pavaduotojas M.S.Stepanovas, Kinijos delegacijai – Čanas Kaiši...

Read more...

Borisas Borisovas: amerikietiškas holodomoras

       JAV istorijoje yra nusikaltimas prieš savo tautą – tai Didysis Amerikos Holodomoras tais nelemtais  1932 – 1933 metais, kai JAV pasigedo milijonų savo piliečių.

Read more...

Nežinomas Berija: neįvykęs socializmo triumfas

http://fotointeres.ru/    Lavrentijaus Pavlovičiaus Berijos asmenybę šiandien daugelis priima nevienareikšmiai ir net neigiamai. Bet šis neigiamas požiūris – tai tik didžiulio purvo ir melo, kuris ant šio valstybės veikėjo buvo išpiltas, pateikiant Chruščiovui ir jo komandai, rezultatas.

Read more...

1993 metų spalio 3-4 d. nusikalstama Jelcino klika sušaudė teisėtai išrinktą parlamentą

  http://fakel-portos.ru         Galbūt Rusijos istorijoje nebuvo didesnio nusikaltimo negu 1993 metais teisėtai išrinkto parlamento ir Konstitucijos sušaudymas.Žinoma, tikrai nieko panašaus neįvyko nė vienoje pasaulio šalyje.

Read more...

Lokerbis, sufalsifikuota byla (II)

http://plane-truth.com       BBC dokumentinis filmas, sukurtas 2008 metais, pasakojantis apie susprogdinto lėktuvo Pan Am 103 virš Lokerbio bylą.

                                                  Pradžia

       Dikas Markizas pareiškė, kad surado dar vieną sąsają su Libija, ir tai buvo pats svarbiausias įrodymas šioje byloje. Jis buvo rastas tarp lėktuvo nuolaužų, 35 kilimetrus nuo jo kritimo. Fragmentas, suvyniotas į apdegusio audinio gabalą.

Read more...

Lokerbis, sufalsifikuota byla (I)

 http://plane-truth.com      BBC dokumentinis filmas, sukurtas 2008 metais, pasakojantis apie susprogdinto lėktuvo Pan Am 103 virš Lokerbio bylą.

 

       „Galiausiai jis nukrito ant žemės. Paprastas likimo posūkis. Po 600sekundžių. Jeigu bomba, sunaikinusi aviakompanijos Pan Am Boeing 747, būtų susprogusi 10 minučių vėliau, lėktuvas jau būtų skridęs virš vandens, ir visi įrodymai būtų palaidoti jūros dugne. Tačiau atsitiko taip, kad bomba suveikė virš sausumos, o būtent virš Lokerbio miestelio, kurio pavadinimas pradėjo reikšti patį baisiausią teroristinį aktą, kuris įvyko Didžiojoje Britanijoje. Tyrimas atkreipė dėmesį į mažą įkaltį, kuris buvo rastas čia, tirtoje teritorijoje. Policijai ir FTB šis fragmentas tapo tyrimo persilaužimu. Tačiau daugeliui abejonės ir klausimai vis dar išlieka.

Read more...

Plėšimas viduryje baltos dienos

http://en.wikipedia.org/wiki/      Puikūs Senovės Romos ir Senovės Graikijos griuvėsiai, nuostabūs dykumos peizažai ir priešistoriniai urvų piešiniai! Paslaptinga šalis Libija, kuri tik neseniai atsivėre keliautojams!

       Ir staiga sukilimas! Rytinę Libijos dalį užgrobia užsienio galvažudžiai, liejasi kraujas, Libijos kariuomenė ir miestų gyventojai bando padaryti tvarką...

       Ir staiga karas! Begėdiškas ir niekingas NATO aljanso karas, galingo ir gobšaus prieš šešių milijonų tautą karas.

Read more...

Archyvas