Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Dizainas
Antonio Houvo kinetinės skulptūros

http://www.howeart.net/       Antonis Houvas (Anthony Howe) tipiškas miesto gyventojas, kurio biografijoje kiekviename žingsnyje galima sutikti Manheteną ar Sietlą. Skulptorius gimė 1954 metais Solt Leik Sityje (Jutos valstija, JAV). Savo kūrybos kelią jis pradėjo, kaip dailininkas ir tik persikėlęs į Niujorką, tapybą iškeitė į skulptūrą. Labiausiai jis išgarsėjo 10 –ojo dešimtmečio pabaigoje.

Read more...

Lova Facebook‘o gerbėjams

http://dailylife.su       Kroatų dizainieris Tamislavas Zvonaričius sukūrė „FBed“ lovos koncepciją. Lova yra pačio populiariausio socialinio tinklo Facebook‘o formos. Šio kūrinio idėja yra tokia – vos tik prabudęs, Facebook‘o vartotojas yra prie savo kompiuterio vaizduoklio ir gali bendrauti su savo draugais ar nedraugais, ir jam net nereikia išlipti iš lovos.

Read more...

Vandenyje paniręs tiltas

http://inhabitat.com      XVII amžiaus Olandijos forte galima pamatyti neįprastą pėsčiųjų tiltą, kuris vadinamas Mozės tiltu. Iš tolo jis yra beveik nematomas, nes paniręs į vandenį.

       Tilto autoriai yra olandų arhitektų biuras „Ro&Ad Architecten”. Architektai puikiai susidorojo su užduotimi – suprojektuoti per griovį, apsuptą pylimu, tiltą taip, kad jis būtų sunkiai pastebimas. Jiems pavyko, jų darbas puikiai įvertintas. Olandų architektų asociacija šį tiltą pripažino geriausiu 2011 metų statiniu. Be to, projekto autoriai pateko  tarp Olandijos “Design Awards 2011” konkurso finalistų.

Read more...

Transformuojami bateliai

http://cargocollective.com       Izraelio dizainierė Daniela Bekerman sugalvojo batelius, pavadintus „Ze o ze“, kas išvertus iš hebrajų kalbos reiškia „tai arba tai“. Šie bateliai skirti moterims, kurios pastoviai susirūpinusios, kad neturi kuo apsiauti prie to ar kito drabužio. Ir taip pat toms moterims, kurios parduotuvėse daug renkasi ir visko iškart nori -  ir vieno, ir kito, ir trečio modelio. Sukurti bateliai gali būti įvairių modelių: nuo baleto batelių formos iki aukštakulnių. Uždedami priedai gali pakeisti spalvą ir pridėti papildomus aksesuarus.

Read more...

Kaip gaminami drabužiai iš aerozolių

       1995-1997 Manelas Torres sugalvoja purškimo ant audinio idėją. Magistro laipsniui gauti jis studijavo moterų drabužių madą Londono Karališkajame menų koledže.

       2000 metais užpatentuojama momentinė audinio sukūrimo ir drabužių gaminimo iš aerozolių technologija.

       2003 metais vasario mėn. Manelas Torres įkūrė „Fabrican Ltd.“ kompaniją. Kompanija turi patalpas Londono imperatoriškojo koledžo Chemijos inžinerijos padalinyje ir jos veikla apima mokslo ir dizaino sritis.

Read more...

Naujos konstrukcijos dušas-vonia

       Dizaineris Piotr‘as Pyrtek‘as sugalvojo naują dušo-vonios konstrukciją. Idėją jis paėmė iš gamtos. Įrenginio konstrukcija primena tulpės žiedą: esant uždaram žiedui, galima maudytis duše, prasiskleidus – įrenginys pavirsta pilnaverte vonia, kurioje įrengtas hidromasažas.

Read more...

Archyvas