Oras

Apklausa

Kuri santvarka patinka?

Dienos informacija (day.lt)


Įvairūs
Tūkstantis dienų

       Štai jau lygiai tūkstantį dienų mes visi čia, Donbase – separai. Maištininkai. Genetinės šiukšlės, kurias reikia trypti Ukrainos kario batu, su koja, apauta seniai savanorių neplauta kojine. Ne žmonės.

Read more...

Socialinis eksperimentas Švedijoje

       Švedijos kūrybinė grupė „STHLM Panda“ lifte suvaidino žodinės ir fizinės prievartos prieš moterį sceną. Buvo norima sužinoti, kaip tokioje situacijoje elgsis lifte šalia prievartą naudojančio vyro esantis žmogus. Visa tai buvo filmuojama slapta kamera.

Read more...

Eksperimentas: Rusijos jaunimo patriotizmo patikrinimas

       Sankt Peterburge atliktas socialinis eksperimentas, kurio tikslas buvo išsiaiškinti, ar tikrai šiuolaikiniai žmonės, ypač paaugliai, nebeturi vertybių, ir todėl už pinigus gali padaryti bet ką.

Read more...

Masonų lustai

       Šių metų spalio mėnesio pradžioje JAV televizijos kanale „Fox News” buvo parodytas siužetas apie tai, kad Jungtinėse Valstijose, kuriose kiekvienais metais pradingsta tūkstančiai vaikų, viena visuomeninė organizacija jau daugelį metų sėkmingai diegia iniciatyvą, leidžiančią identifikuoti ir surasti pradingusius vaikus. Amerikoje kaip tik tuo metu prasidėjo biudžeto krizė, ir naujiena buvo pateikta, kaip palinkėjimas tėvams iš anksto pasirūpinti vaikų saugumu, atsižvelgiant į tai, kad gali ateiti daug sunkesni laikai.

Read more...

Kaip žmones paversti zombiais

       1938-1939 metais nacistinė sistema – B.Betelheimo buvimo Dachau ir Buchenvalde laikais – dar nesiekė totalaus išžudymo, nors tada gyvybių taip pat nevertino. Ji buvo orientuota į vergų jėgos „išauklėjimą“: idealios ir paklusnios, negalvojančios apie nieką kitą, išskyrus malonę iš šeimininko, kurios negaila suteikti. Todėl iš besipriešinančios suaugusios asmenybės reikėjo padaryti išsigandusį vaiką, žmogų jėga padaryti infantilų, pasiekti, kad jis regresuotų iki vaiko arba išvis iki gyvūno, gyvosios masės be asmenybės, valios ir jausmų. Biomasę lengva valdyti, ji nekelia užuojautos, ją lengviau niekinti ir ji paklusniai eis į skerdyklą. Tai yra ji tinkama šeimininkams.  

Read more...

Veganų ekstremizmas žygiuoja po Europą

www.sodahead.com       Šešiolikmetis Hašimas pateko į ligoninę dėl smegenų sutrenkimo, jį sumušė bendraamžiai. Policija tyrė rasinės ir religinės netolerancijos versiją, kol nepaaiškėjo, kad jauną belgą sužalojo dėl „lavonų valgymo“ – tiesiog jo pažiūros buvo ne veganinės, kaip jo klasiokų. Hašimas tarp jų buvo vienintelis, kuris neatsisakė valgyti mėsos.

Read more...

„Tokiu mane Dievas sukūrė“ – homoseksualumo ir „gėjų geno“ tyrimas

http://dujs.dartmouth.edu       Trimitai liko namuose ir paradai buvo atšaukti.Pranešimai spaudai ir kampanijos ženklai tyliai buvo pamiršti. Naujiena buvo didelė, bet joje nebuvo to, ko kai kurie tikėjosi. 2003 metų balandžio 14 d. Tarptautinis žmogaus genomo konsorciumas paskelbė apie sėkmingą „Žmogaus genomo“ projekto pabaigą dvejais metais anksčiau nei planuota. Spaudos pranešime skaitome: „Žmogaus genomo tyrimas ir „Žmogaus genomo“ projektas yra baigtas“ (žr. „Žmogaus genomo ataskaita...“, 2003). Daugelis pagrindinių mokslo žurnalų pranešė apie pažangą genetikos srityje, bet taip pat spėliojo apie tai, kaip informacija galėtų būti naudojama. Viena informacijos dalis iš „Žmogaus genomo“ projekto taip ir nepasiteisino, nebuvo identifikuotas taip vadinamas „gėjų genas“.

Read more...

Kur parduoda „žmogaus“ mėsą

www.huffingtonpost.co.uk       Ar šiuolaikiniame išsivysčiusiame pasaulyje egzistuoja moralės normų ribos. O gal jis yra tiek viskuo perpildytas, kad reikalauja vis daugiau ir daugiau. Įprastos priemonės bei būdai vartotojui jau kelia tik nuobodulį ir emociškai nebeveikia. Tačiau priemonės šiuolaikinio persisotinusio vartotojo dėmesio atkreipimui ir nustebinimui nėra beribės. Todėl tenkinant jo žemus vartotojiškus poreikius kažkada prieinama riba, kurią peržengus, peržengiamos ir moralės normos.

Read more...

Ištekėti už švedo

       Jeigu jūs nusprendėte susipažinti su švedu arba ištekėti už švedo, tikimės, kad šis nedidelis aprašymas apie tos šalies vyrus jums padės apsispręsti. Pažinčių su švedais tinklalapis „poznakomljus.com“ papasakos jums apie gyvenimą ir „šeimos“ sampratą toje šalyje.

Read more...

Europoje reikalauja legalizuoti kraujomaišą

       Iškart po tos pačios lyties vaikų įvaikinimo įteisinimo, Europa svarsto kraujomaišos (incesto) legalizavimą. ES politikai atvirai spaudoje ir TV kraujomaišą pateikia, kaip Europos „genderinę (lyčių) normą“. Įvedama sąvoka: „incestofobija“, visus „incestofobus“ siūloma bausti. Genderine norma laikomas intymumas tarp tėvo ir dukters, motinos ir sūnaus, brolio ir sesers, o taip pat visų giminių, įskaitant kraujo giminių. Tos pačios lyties asmenys arba, kaip jie save vadina, „nauja genderinė bendruomenė“, stumia kraujomaišos įteisinimą Švedijoje, Danijoje ir Šveicarijoje.    

Read more...

Kodėl įslaptinta skalūnų dujų sutartis?

http://podrobnosti.ua       Daugybė žurnalistų bandymų oficialia tvarka iš Ukrainos vyriausybės gauti 2013 metų vasario 24 d. Davose tarp Ukrainos ir „Shell“ bei „Nadra Yuzovsky“ kompanijų sudarytą Sutartį dėl produkcijos iš skalūnų dujų gavybos Juzovskio sklype iki šiol buvo nesėkmingi. Pasirodė, kad tekstas „įslaptintas“, kad nebūtų pakenkta deryboms, kurios vedamos su „Chevron“ kompanija dėl skalūnų dujų išgavimo Oleskos dujų plote. Nepaisant to, šiomis dienomis Sutarties tekstas nežinomais keliais pasirodė internete...  [1]

Read more...

JT nusprendė mus sunaikinti narkotikais, infekuotais migrantais ir prostitucija

http://welovemauritius.org       Tai ką visiškai rimtai siūlo JT Pasaulinė komisija dėl ŽIV kitaip, kaip žmonijos naikinimo priemonėmis nepavadinsi. Iš pradžių mūsų vaikus įtrauks į „sekso verslą“, o po to išmes, kaip „vienkartinę medžiagą“.

Read more...

Teksase mokinei neleista lankyti pamokų dėl to, kad atsisakė nešioti RFID

http://www.wired.com       Teksase kilo skandalas, kuris susijęs su švietimo institucijos bandomuoju projektu, vadinamu „Student Locator“ , ir kuris dabar bandomas dviejose San Antonijaus mokyklose. Projektas numato mokinių stebėjimą, panaudojant radijo dažninio stebėjimo žymenis (RFID), kurie automatiškai registruojasi įeinant į mokyklą.

Read more...

Bendras pilietinis e-tinklas, „debesies“ ir „postdebesies“ demokratija, kaip paralelinė valdžia valdžiai

http://www.smallbusinessdelivered.com       Klausimas ne tame, būti ar nebūti... elektroninei demokratijai, o jos įgyvendinimo optimalaus modelio pasirinkime.

       Pradžiai aptarkime terminus.

Read more...

JAV tos pačios lyties poros gaus mokesčių lengvatas

       Šį mėnesį JAV Aukščiausiasis teismas planuoja Santuokos apsaugos įstatyme, kuris anksčiau santuoką apibrėžė, kaip išimtinai vyro ir moters sąjungą, padaryti pakeitimus. Jeigu tai įvyks, tai homoseksualių porų finansiniai reikalai kardinaliai pasikeis. Homoseksualios santuokos taps legaliomis ne tik keliose valstijose, kuriose šiuo metu leidžiamos tos pačios lyties santuokos, bet taip pat federalinei vyriausybei, o tai reiškia, kad galės tikėtis federalinių lengvatų.

Read more...

E- revoliucija dėl e –valdžios

       Naujame e - amžiuje revoliucijos nereikalauja specialaus pasirengimo, pakanka tik, kad e – visuomenė vienu metu pasakytų: „Na, visi nusibodote! Kas nepasislėpė mes nekalti, tai mes valdžia ir samdėme jus ne dėl jūsų pačių interesų įgyvendinimo, o dėl sunkaus darbo, pamirštant apie miegą ir maistą, galvojant tik apie Tėvynę ir jos gerovę, ir sėkmę, o ne apie savo gerovę. O toliau jau pagal mūsų senelių aprobuotą scenarijų, nedideliais „maidanais“, po tūkstantį žmonių, užimti bankus (revoliucijai reikalingi pinigai), stotis (kad niekas nepabėgtų), jėgos struktūrų valgyklas ir bufetus, ministrų kabinetą ir ginkluotąsias pajėgas (be to jie ilgai neišsilaikys).

Read more...

Krikštatėvis. Kelionė į kruviną totalitarizmą

http://lingvomanyak.livejournal.com       Totalitarizmas matomas iškart, kai tik išlipi iš traukinio: švariausias, engiamų žmonių išlaižytas stoties rajonas šalia geležinkelio, kuriame nėra nė vieno bomžo!

Read more...

JTO Komisija ragina legalizuoti prostituciją, homoseksualizmą ir narkotikus

http://www.razumei.ru       Ne taip seniai JTO Pasaulinė Komisija dėl kovos su ŽIV (Global Commission on HIV and the Law) savo ataskaitoje visas pasaulio šalis paragino atsisakyti prostitucijos (kuri ataskaitoje vadinama „sekso darbu pagal susitarimą“ – „consensual sex work“), homoseksualizmo ir intraveninių narkotikų vartojimo teisinio persekiojimo.

Read more...

Baltarusijoje įvedė alkoholio pirkėjų „juodus sąrašus“

 http://bolinet.com.ua      Šaltinis: ubr.ua

       Baltarusijos Mogiliovo srityje milicininkai kaimo parduotuvių pardavėjams perdavė nuotraukas ir vardus asmenų, kuriems rekomenduojama alkoholinių gėrimų neparduoti.

       Apie tai pranešė Mogiliovo srities vykdomojo komiteto Vidaus reikalų tarnybos viršininkas Fedoras Baleikas.

Read more...

Dvi ekologinės naujienos iš JAV

http://www.billysoft.org       Apie Bilą Geitsą žino visi, bet apie jo nusikaltimus visą informaciją turi tik ribotas pasaulio oligarchijos kontingentas. Nors Geitsas ir yra idealus teisiamasis Niurnbergo tribunole. „Bilo ir Melindos fondas“ atsakingas už „vakcinos prieš gyventojų perteklių“ sukūrimą. Melinda Geits sukūrė ir remia besivystančių šalių moterų sterizacijos programą. Apskritai, šis fondas Afrikoje vykdo patį tikriausią genocidą, platindamas „vaistus“, žemę užteršdamas cheminėmis medžiagomis ir GMO. Šiuos faktus žinome daugiau ar mažiau, kaip ir už vandenyno. Bet JAV žino daugiau, negu mes, apie Geitsų JAV švietimo privatizavimo programą. Geitsų fondas, pasinaudodamas švietimo biudžetų sunkia ekonomine padėtimi, o taip ryšiais, kyšiais ir kitokiu spaudimu, stumia ne naujų privačių mokyklų statybą, o valstybinių mokyklų laikiną uždarymą ir pavertimą jas privačiomis. T. y. Geitsai paprasčiausiai iš valstybės atima mokyklas, į gatvę išvydami neturtingus vaikus ir tokiu būdu turtėja amerikiečių sąskaita.

Read more...

Realybės šou „Mirtininko kamera“ per „Discovery" kanalą

http://lt.wikipedia.org       Naujiena, kuri dar kartą patvirtina JAV visuomenės moralinį supuvimą, kuriam klestėti palankiausia terpė yra kapitalizmas, santvarka, kurioje svarbiausia yra pinigai, tačiau ne dvasinės vertybės. Tikslas uždirbti kuo daugiau pinigų užgožia vertybes.

       Kaip prieš keletą savaičių pranešė MIGnews.com, „Discovery" kanalas pradeda rodyti realybės šou „Mirtininko kamera“ („Death Row“).

Read more...

Apie „civilizuotos visuomenės“ tapatybę

http://www.glbtjews.org       Prieš keletą metų tapo žinoma, jog viename iš stambiausių JAV miestų – San Franciske, Kalifornijos valstija, vietiniams gyventojams bus pasiūlyti alternatyvūs tapatybės dokumentai. „Siekiant apsaugoti seksualinių mažumų asmenines teises ir laisves“, o taip pat „žmonių, pakeitusių lytį arba besirengiančių tai padaryti“, JAV piliečiams bus leista dokumentuose nenurodyti savo lyties“. Kaip pastebėjo vienas įžvalgus stebėtojas, „liberalaus idiotizmo apogėjus Vakaruose jau ne už kalnų...“ Individualių ribų trynimas tarp žmonių greitai Vakarų visuomenę pavers į hermafroditų masę. O suįžūlėjęs teisės dėl informacijos neatskleidimo gainiojimasis prives iki to, kad už neįžeidų klausimą „koks tavo vardas?“, žmogų galės įmesti už grotų“. Ir tai ne pokštas.

Read more...

Slapti laisvės kovotojai prieš Pasaulio naująją tvarką

          Atrodo, kaip fantazijos. Laikas parodys ar tai buvo tik fantazijos (koment.lt) 

http://sacredmatrix.com       Neoficialioje, alternatyvioje žiniasklaidoje yra pranešimų apie tai, kad slapta grupė kovotojų už laisvę, užimančių aukštus ir svarbius postus nenuilstamai dirba, siekdama išlaisvinti žmoniją nuo grupės blogų žmonių, kuriuos vadina įvairiais vardais: iliuminatais, Nauja pasaulio tvarka arba paprasčiausiai tarptautiniais banksteriais (žodis kilęs iš žodžių: bankininkai ir gangsteriai).

Read more...

Kvailiausių partijų TOP 5

http://neobychno.com       Mums mąstantiems žmonėms žodis „partija“ dažnai sukelia šleikštulį. O valstybėse, kuriose jau yra susiformavusi pilietinė visuomenė, beveik kiekviena sena arba nauja politinė partija turi jos pavadinimą atitinkančius tikslus, o ne vien tik atstovauja klanų interesus, prastumdamos savo įstatymus. Žmonės paprasčiausiai susirenka kartu dėl idėjos, gero gyvenimo, nuobodulio. Nors ir keista, bet būna ir taip. Valstybės skaitosi su šiomis realiomis politinėmis jėgomis, nors jos turi kvailus šūkius.

Read more...

Už ką Sirijoje žudo tinklaraštininkus?

http://www.huffingtonpost.com       Norėdamas pamatyti situaciją iš vidaus, Sirijoje gyvenančių rusų akimis, Natalijos paklausiau keletą mano nuomone svarbių klausimų.

       Dmitrijus Beliajevas: Natalija, sakykite, teroristiniai aktai „Al Qaedos“ ir NATO darbas?

Read more...

Ar gera gyventi Europoje?

    Visuotiniame Virtualaus klubo „Laiko esmė“ Saratovo skyriaus susirinkime neseniai kilo diskusija apie gyvenimo lygį Europoje. Priežastis ta, kad vienas iš dalyvių pasakė nuomonę, jog remdamiesi tariamai didelėmis komunalinių paslaugų kainomis Europoje, mūsų veikėjai didina kainas atitinkamoms paslaugoms ir mums. Apskritai – žodis po žodžio, susiginčijome, o kadangi ten niekas iš mūsų negyveno, nusprendėme sužinoti iš mūsų draugų, klubo narių, gyvenančių užsienyje. Gerai, kad mūsų klubas yra tarptautinis.

Read more...

Šiek tiek JAV statistikos

http://makanaka.wordpress.com       Viską gyvenime jūs galite įvertinti palyginimo būdu. Pavyzdžiui, atsakykite, kurioje valstybėje 41 % jaunimo iki 23 metų nors vieną kartą buvo policijos suimti? (kelių eismo pažeidimai nevertinami). Išvardinote? Kokia valstybė jūsų manymu – Šiaurės Korėja, Kinija, Iranas, Rusija, Centrinėje Azijoje?

       Ne. Tai JAV.

Read more...

Leninas gyveno, Leninas gyvas, Leninas vėl teisus?

online.intermobil.bg       „Vienoje pusėje saujelė turtingų veltėdžių. Jie užgrobė fabrikus ir gamyklas, įrankius ir mašinas. Jie savo privačia nuosavybe pavertė milijonus akrų žemės ir kalnus pinigų. Jie privertė vyriausybę ir kariuomenę jiems tarnauti, būti ištikimais jų sukaupto turto saugotojais.

       Kitoje pusėje – milijonai skurdžių. Jie turi maldauti turtingųjų, kad šie leistų jiems dirbti. Jie savo rankomis sukūria visus turtus, o patys visą gyvenimą kovoja dėl duonos kąsnio, kaip išmaldos prašo darbo, netenka jėgų ir sveikatos sunkiame darbe, badauja kaimo lūšnose, didžiųjų miestų rūsiuose ir palėpėse“.

Read more...

Interviu su Kadafiu: tiesa ir melas apie mano mirtį

       Atvirai pasakysiu, kad nežinau, kaip žiūrėti į šią informaciją: kaip į tiesą, kaip į fantaziją, kaip į apgaulę. Kiekvienas turi teisę pasirinkti (koment.lt).

http://en.wikipedia.org/wiki/Muammar_Gaddafi       Šiandien man paskambino ir balsas su dideliu arabų akcentu pasakė, kad su manimi šiandien kalbės „amžinas pulkininkas“, Muamaras Kadafis. Mano telefonas viešai prieinamas jau tris metus, todėl labai nenustebau. Rusiškai Kadafis kalbėjo nelabai švariai, ryšio kokybė nebuvo gera, todėl vietomis sunku buvo suprasti, tačiau aš pabandysiu, kaip galima tiksliau, perteikti pokalbio esmę.

       Muamaras Kadafis: Laba diena, Aleksandrai! Jūs ne kartą rašėte apie mūsų kovą prieš NATO grobikus, todėl aš nusprendžiau jums paskambinti.

Read more...

Specialiosios tarnybos jus seka internete

       Interneto kompanijos tokios, kaipGoogle, Twitter ir Facebook vis labiau yra prižiūrimos teisėsaugos institucijų, kurios vis dažniau naudojasi šiais paslaugų teikėjais, siekdamos gauti informacijos apie vartotojus. Nors šios kompanijos bando saugoti savo vartotojų privačią informaciją, bet kai vyriausybė reikalauja, kad jos perduotų duomenis, jos neturi pasirinkimo, išskyrus paklusti.

Read more...

Archyvas